In de periode 5-16 juni 2023 vervangt de provincie Utrecht de bestaande betonnen buis (duiker) onder de Meerndijk (N228) in door een nieuw exemplaar. De duiker bevindt zich ter hoogte van de Waagkuil in De Meern (Utrecht). De vervanging is nodig omdat de huidige duiker in een slechte staat verkeert waardoor er te veel lekkage onder de weg optreedt.
De aanleg van de doorfietsroute van Amersfoort-Hilversum gaat binnenkort van start. Doel is de fietsroute aantrekkelijker, veiliger en vlotter te maken voor woon-werkverkeer en een alternatief te bieden voor de auto.
Provincie Utrecht start met een onderzoek naar de beleving van vijf fietsroutes. Dit gebeurt op fietspaden waar we, samen met de gemeenten, doorfietsroutes gaan aanleggen
Aannemer KWS Infra voert vanaf dinsdag 30 mei tot maandag 12 juni 2023 werkzaamheden uit aan de parallelweg en de hoofdrijbaan van de Ingenieur F.E.D. Enschedeweg (N210) onder Benschop.
De provincie kan met de financiële positie een constructieve bijdrage leveren aan de grote transities waar we mee te maken hebben: woningbouw & infrastructuur, klimaat & energie, landbouwtransitie & natuurherstel.
Arne Schaddelee onthulde 17 mei het eerste 60-kilometerbord langs de N225, net buiten de bebouwde kom van Rhenen. Dit bord laat weggebruikers weten dat men niet harder mag dan 60 kilometer per uur.
De provincie Utrecht telt er steeds meer, groenblauwe schoolpleinen. Afgelopen week zijn er weer twee bijgekomen: op KBS Vroonestein in Nieuwegein en op de Montessorischool in Rhenen.
2500 bedrijven uit de regio (inclusief de Gooi- en Vechtstreek) mogen tot en met 9 juni 2023 gratis de digitale Circulaire Volwassenheidsmeting invullen. De provincie geeft hen zo inzicht in hun circulaire ontwikkeling.